פחד מיקרופון

 

אנשים רבים מוצאים עצמם מוכנים להרצות ולדבר בפני קהל, אך ברגע האמת מתחילים לחשוש. הבמה נראית עצומה, הקהל נראה קרוב מאי פעם והתחושה היא שכולם פשוט בוהים בכם ובכל אותו הזמן בוא הרצתם את המחשבות האלה בראש, כבר שכחתם מה רציתם לומר וההרצאה כולה נעלמה מהראש ואתם בבלק-אאוט.

"פחד" זה יכול להתבטא בצורות רבות על הבמה: דפיקות לב מואצות, רעידות, הזעה, תזזיתיות יתר, גמגום, עמידה בחוסר נוחות ועוד. בהרבה סיטואציות, על אף ההכנה שלכם והעובדה שתרגלתם את שבאתם לומר – בזמן אמת, זה פשוט "לא יוצא". המחשבות הטורדניות : "מה חושבים עלי?" "האם אוכל להעביר את המסר בצורה הנכונה?.." ועוד, מאפילות על היכולת לבצע בדרך שהצבתם לעצמכם.

החדשות הטובות הן, מלבד זאת שזה קורה לרוב האנשים, הן כי יש דרכים להתגבר על כך אשר יאפשרו לכם להתכונן לסיטואציות האלה בצורה הטובה ביותר, על ידי קבלת כלים אפקטיביים אותם גם נתרגל, אשר יסייעו לכם להתגבר על החשש.

סדנת התמודדות עם פחד קהל

הכנה לסיטואציה זו יכולה להיעשות על ידי שילוב בין הפחתת רמות החרדה, אימון ותרגול מבעוד מועד יחד עם עבודה ממוקדת בתוכן וכיצד להעבירו בצורה עוצמתית ומרתקת.

איך אנו עושים זאת?

חברת אינסייד אאוטסייד מתמחה בסיוע לארגונים וליחידים לממש את הפוטנציאל העצום הגלום בהם, באמצעות זיהוי החוזקות שכל אדם מביא, אשר יסייעו לו לצלוח את אתגריו. כאשר תלמדו לנצל את הסיטואציות השיווקיות והמכירתיות הניתנות לכם בצורה נכונה ואפקטיבית, סיכויי ההצלחה שלכם גדלים וכך תוכלו להוביל את הרעיון, הצוות או הארגון אותו אתם מייצגים לפסגה. שימוש נכון בכישורי דיבור מול קהל והתגברות על החשש ממיקרופון המלווה את הסיטואציה של עמידה בפנים קהל, יאפשרו לכם לשפר את יכולות הנאום שלכם. אותם כישורים אשר תרכשו בתהליך האימון איתנו, ילוו אתכם בכל סיטואציה עתידית בה תמצאו את עצמכם מול מיקרופון וקהל בכלל.

מעמידים אתכם מול הסיטואציה ממנה חשתם חרדים!

לאחר שרכשתם את הכלים להתמודדות באותה סיטואציה, נאפשר לכם לתרגל סימולציות של נאום או הרצאה, ונסייע לכם לצלוח אותה בביטחון ומהר. נלמד גם להתגבר על מצבים בהם עדיין חשים סימני חרדה במהלך ההרצאה או הפרזנטציה, כיצד תוכלו לחזור מבלק-אאוט לנושא עליו דיברתם ולהמשיך הלאה. תלמדו לרתק את הקהל הצופה בכם ולהדגיש את המסרים שאתם רוצים להעביר. כל זאת, באמצעות טכניקות אשר הוכיחו את עצמן במהלך השנים וסללו דרך למיטב המרצים בארץ.

לקבלת מידע נוסף על סדנאות להפחתת חרדת קהל או פחד מיקרופון של אינסייד אאוטסייד פנו אלינו בטלפון – 052-8344100

תגובות

(0)