מגוון רחב של סדנאות מכירה

חברת הייעוץ והפיתוח הארגוני אינסייד אאוטסייד מעבירה מגוון איכותי של סדנאות מכירה התורמות באופן ישיר לשיפור מכירות בארגונים, כולל סדנאות המלמדות את הנושא באופן מקיף וסדנאות הנוגעות בנושאים ספציפיים כמו התנגדויות או ניהול משא ומתן. אנו מביאים את מיטב התובנות האקדמיות והפרקטיות לרבות את המחקרים האחרונים בתחום כמו אלו של כהנמן ודן אריאלי. כל סדנא מועברת על ידי צוות מקצועי מיומן ומנוסה, במתכונת המותאמת אישית לצרכי הארגון מבחינת אורך הסדנא, יעדיה ותכניה.

 

סדנאות בתחומי מכירות

 

חברתנו מעבירה מגוון סדנאות בתחומי מכירות המיועדות לכל גורם וענף במשק העוסק בשיווק ומכירות, בין אם באופן ישיר, דרך הטלפון, האינטרנט וכדומה. הסדנאות כוללות בין היתר:

 

  • סדנת מיומנויות מכירה – סדנת מכירות מקיפה המעניקה ומפתחת כישורי מכירה חיוניים, ומספקת ארגז כלים מעשי הכולל בין היתר תהליכי מכירה נכונים, התמודדות עם התנגדויות, ניהול משא ומתן, שימוש באינטליגנציה רגשית, שאיפה למצוינות במכירות ועוד.
  • ניהול משא ומתן- סדנה הממוקדת בנושא ניהול משא ומתן, החיוני להצלחת עסקאות רבות. הסדנה מספקת בין היתר כלים להבנת מרכיבי מו"מ וניהולו הנכון, טיפול מוצלח בהתנגדויות, התמקדות באינטרסים וכדומה.
  • טיפול בהתנגדויות- סדנה המתמקדת בטיפול בהתנגדויות בעת מכירות, על ידי הבנה נכונה של מצב התנגדות המובילה להתייחסות נכונה לנושא, יוצרת תקשורת מקרבת ותורמת לקידום והצלחת המכירה.

 

הזמנת סדנת מכירה

 

להזמנת סדנת מכירה בהתאמה אישית מלאה ליעדי וצרכי הארגון, לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי בחינם, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת Inside Outside בטלפון

052-8434100 או במייל  [email protected].