סדנאות גיבוש

כיצד בוחרים חברה עבור סדנאות גיבוש?

 

לאורך השנים גבר הביקוש עבור סדנאות גיבוש לעובדים. זאת לאור עליית המודעות לחשיבותו של ההון האנושי בתור משאב עיקרי של הארגון, על כל המשתמע מכך מבחינת שביעות הרצון של העובדים, התקשורת המיטיבה ושיתוף הפעולה, האפקטיביות והפרודוקטיביות.

 

וכמו תמיד, ביחד עם הביקוש הגובר גדל גם ההיצע שמגיע מאת חברות ובעלי מקצוע שונים. יחד עם זאת, החברות והגורמים הפועלים בתחום נבדלים זה מזה בפרמטרים רבים, ואחת השאלות החשובות היא כיצד לבחור נכון חברה עבור סדנאות גיבוש. זאת, מכיוון שלאיכות החברה, ניסיונה, הבנתה, גישתה והפעילויות והסדנאות שהיא מציעה – תהיה השפעה מכרעת על הצלחת הסדנא ועל השגת היעדים.

 

פרמטרים בסיסיים לבחירת החברה

 

יש כמה וכמה פרמטרים שצריכים להנחות אתכם בדרך לבחירת חברה. להלן נסקור כמה מהמרכזיים שבהם:

 

  • המלצות – אם יש לכם המלצות מקולגה שאתם סומכים עליו אודות חברה המספקת סדנאות גיבוש, זהו כבר צעד ראשון בכיוון הנכון. יחד עם זאת, זכרו שמה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר, ולכן בררו עם הממליץ אילו סוגים של סדנאות סיפקה החברה ומדוע הוא בעצם ממליץ עליה: האם בגלל הרמה המקצועית הגבוהה, האם בגלל שקיבל ליווי צמוד למן הרגע הראשון וגם אחרי הסדנא בדרך להשגת המטרות, האם בגלל שביעות הרצון של העובדים שהשתתפו בסדנא, האם בגלל שהושגו תוצאות ממשיות ומהותיות, או אולי הוא בכלל היה מרוצה מהעלויות הנוחות.

 

  • ניסיון והכשרה – כל חברה העוסקת בתחום ומכבדת את עצמה מחזיקה אתר אינטרנט. באתר תוכלו לקרוא בין היתר על הניסיון וההכשרה של המנחים, וכמובן שככל שמדובר בבעלי מקצוע מיומנים ובעלי תארים רלוונטיים – כך כדאי לתת עדיפות. באתר גם תוכלו לקרוא על ניסיונה של החברה ועל מה שהיא מציעה בתחום סדנאות הגיבוש, ולעיתים גם תוכלו לקרוא המלצות של ארגונים וחברות שנעזרו בשירותיה. קראו את ההמלצות וודאו שהן אמיתיות, ובמידת הצורך – אל תתביישו לבקש טלפונים של ממליצים שעימם תוכלו לשוחח.

 

  • התאמה לצרכים שלכם – יש חברות המציעות סדנאות גיבוש מוכנות, אשר ניתן לבצע בהם שינויים מינוריים בלבד. לעומת זאת, יש חברות המאפשרות התאמה הרבה יותר מלאה ומדויקת לצרכים שלכם. חברה שכזו תקשיב לצרכים שלכם וליעדים שהייתם רוצים להציב, תלמד לעומק את היקף המשתתפים, ותדע להתאים את הפעילויות בסדנא בדיוק למה שאתם רוצים וצריכים.

 

רוצים לקבל מידע נוסף בנושא ועל סדנאות גיבוש של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית.