איך להתמודד עם פחד קהל

יכולת ורבלית מפותחת ואינטליגנציה הן שתי תכונות חשובות אשר יכולות להוביל את העשייה שלכם להצלחה, כאשר מכשול מוכר וידוע עשוי לעצור אתכם – פחד קהל.

אם תשימו לב להבדלים בין חברות שגדלו ושגשגו לבין אלה שעדיין מדשדשות תגלו כי מנהיג כריזמטי אחד, בראש הארגון, כמו סטיב ג'ובס אשר ידע להציג את מוצרי אפל בצורה עוצמתית – עשו את ההבדל. גם בתחומים נוספים כמו בפוליטיקה, חינוך והייטק, יכולת הדיבור מול קהל ובניית פרזנטציה על ידי דובר מקצועי שלא ניתן להוריד ממנו את העיניים, תיצור עולם ומלואו.

איך אנחנו באינסייד אאוטסייד, הופכים אותך לדובר מקצועי ובעל ביטחון?

חשוב לזכור כי כל אותם אנשים אשר נראים לנו מוצלחים ודוברים מלידה, לא נולדו כאלה. חלקם חששו לעמוד מול קהל, חלקם חששו מלהחזיק מיקרופון וחלקם התבלבלו בדבריהם ולא ידעו לסנן את העיקר מהטפל. על ידי עבודה ממוקדת ותרגול, אותם אנשים הסתגלו והתרגלו לעמוד מול מאות ואלפי אנשים. בכל תחום, גם כאן מתחילים בתהליך בליווי הכולל אימון והכשרה ומשם השמיים הם רק תחילת הדרך.

מנאום קטן, לתוצאות גדולות

גם אם אתם עומדים היום לפני נאום חשוב מול קהל מצומצם של משתתפים, יש ביכולתנו לסייע לכם. הסוד ב"איך להתמודד עם פחד קהל" והטיפול בו, טמון בבניית ביטחון ברמה כזו שסוג הקהל או גודלו, ישפיעו על הביצוע שלכם. סיוע בהבנה מעמיקה של הסיטואציה בה אתם עומדים בפני קהל וניתוחה לשלבי עבודה אשר ינחו אתכם כבר מזמן הכנת ההרצאה או הפרזנטציה , יסייעו לכם בהתאמת המסרים לקהלים השונים ללא עבודה ארוכה ומתמשכת לפני כל הרצאה, פרט לאדפטציה קלה לסוג הקהל. לאחר שנלמד כיצד להעביר את המסר בצורה משמעותית ומרתקת, נזקק את המטרות העומדות בבסיס ההרצאה או הפרזנטציה, נתרגל באמצעות סיטואציות את התאמת המסרים לקהלים שונים, על מנת להוציא אתכם מוכנים, מתורגלים ומלאי ביטחון.

את מי השיטות והכלים שלנו קידמו בעבר?

כחברה המתמחה בעולם הפיתוח והייעוץ הארגוני, העבודה שלנו כוללת תקשורת רחבה עם כלל מחלקות הארגון ומתוקף כך – היכרות ועבודה עם כלל דרגות התפקידים בארגון. במהלך השנים האחרונות, הצלחנו להגיע ולסייע למאות אנשים ממנכ"לים דרך המנהלים ועד לכלל העובדים לחדד את המסרים שלהם ולבנות את הביטחון הדרוש בעמידה מול קהל, אשר מוביל את הארגון קדימה אל יעדי ההצלחה שלו. סייענו לעובדי ציבור, זרועות הביטחון, פוליטיקאים, מנהלים ומדריכים רבים במגזר הפרטי לרכוש את היכולת הנדרשת בכל תפקיד, בכל מקצוע – להצליח להתמודד עם פחד קהל, להעביר את המסרים בצורה הרצויה ולצלוח את המטרה.

לקבלת ייעוץ נוסף להתמודדות עם פחד קהל, פנו אלינו לאינסייד אאוטסייד בטלפון 052-8434100

תגובות

(0)