אומנות הפרזנטציה

איך תצרו את הפרזנטציה המושלמת?

עומדים להציג את הרעיון או החברה שלכם בפני לקוחות או משקיעים? מעוניינים להראות מדוע המוצר שלכם הוא הטוב ביותר? אנו נוכל לסייע לכם לעבור את המשוכה הזו בצורה הטובה ביותר באמצעות סדנת פרזנטציה, הכוללת את כל הטכניקות שיכוונו אתכם בדרך למטרה. מכיוון שהצגה אינה רק יצירת עזרים מושכים ומרשימים או פיזור סיסמאות, הדרך בה אתם מציגים את הדברים תשפיע בצורה הרבה יותר משמעותית על הקהל שלכם,  הכירו את אומנות הפרזנטציה.

הדרך להציג נכון את הדברים, באמצעות הכישורים המתאימים

מיומנויות פרזנטציה נלמדות ונרכשות על ידי למידה ותרגול יסודיים ויכולות להביא לתוצאות כבר בשלב ההתחלתי. אנו מציעים לכם תהליך ליווי, בו תוכלו ללמוד כיצד לתכנן ולבנות את הצגת הרעיון שלכם בצורה הטובה ביותר. כאשר מעוניינים ליצור פרזנטציה מנצחת, יש לזכור כי שפת הגוף ובתוכה דגש על העיניים, הקול ותנועות הגוף, חשובים לא פחות מהתוכן שלכם, האם יביטו בכם לאורך כל הזמן? האם יהיו קשובים? האם הפרזנטציה שלכם תעשה להם משהו?

איך עזרנו לרבים לפניכם לעשות זאת נכון?

מיומנות הפרזנטציה בפרט ועמידה בפני קהל בכלל, הן תחום שנלמד שנים רבות. כבר ביוון העתיקה היו המורים מתהלכים עם תלמידיהם בשדה, ומציגים בצורה מרתקת את החומר הנלמד. ממורה לתלמיד עבר ידע עצום, שנלגם בשקיקה. את אותם הכישורים אנו מלמדים במציאות של היום, כאשר יש בידכם את כל האמצעים הטכנולוגיים, יחד עם הכלים הבסיסיים והמשמעותיים ביותר, המספקים את התשתית לבניית פרזנטציה מנצחת שכבר נטמנו בעבר. כאשר מדובר בהעברה של מידע אשר יקדם את הקהל שלכם בכיוון אליו הוא רוצה להגיע –  כל דקת נוכחות שלכם על הבמה היא בעלת משמעות על מנת שתגיעו לתוצאה הרצויה.

אנו עובדים לאורך השנים עם מגוון רחב של מרצים ודוברים ומלמדים את הדרך לבניית פרזנטציה מנצחת מן הבסיס ועד לפסגה. תוכלו למצוא מידע נוסף על החששות השונים העולים בזמן שאתם מעבירים את התכנים, לרבות פחד קהל או פחד מיקרופון וטיפים כיצד תוכלו לשפר את יכולות הפרזנטציה שלכם, כבר מההרצאה הבאה.

לקבלת מידע נוסף על הקניית מיומנויות פרזנטציה צרו עמנו קשר בטלפון – 052-8434100

תגובות

(0)