דף ראשי | צור קשר

\\/

להיכרות עם אנשי הצוות - לחצו כאן


קהל יעד: קבוצות מנהלים, עובדים וצוותים בחברות וארגונים

המתודה:
מיני ישראל היא זירת התרחשות שמשמשת כמתודה. היא מעוררת, באמצעות הזדהויות והשלכות עם הנופים המוכרים לנו ומוטמעים בתוכנו, חיבורים רגשיים, קוגניטיביים וגופניים בו זמנית. עניין זה מתאפשר בשל היותה ממוזערת מספיק כדי לתפוס את המרחב כולו באמצעות החושים, וגדולה מספיק כדי לנוע בתוכה. בכך החוויה מוטמעת בזיכרון בכל הרבדים והופכת לחלק מהתודעה.
במסגרת זו, הטיפול בסוגיות מובילות נוגעות בחיבור האנושי ונעות על הציר שבין האישי לבין אישי, הפרטי לכללי, בין הייחודי לאוניברסאלי, בין הסובייקטיבי לאובייקטיבי.

נושאי פעילות אפשריים:
   הנאה, היכרות וגיבוש
   "עבודת צוות" סינרגטית
   פיתוח מנהיגות ומובילות
   יצירתיות וחשיבה חדשנית
   חזון אישי וארגוני, יעדים וערכים


הפעלות עיקריות:
   חפש את המטמון
   חפש את החזון
   כתב חידה
   ODT אתגרי
   ODT לייט
   תזמורת כעבודת צוות
   קארטינג
   מסע אישי וקבוצתי
   תעודת זהות מקצועית 


האדם אינו אלא תבנית נוף מולדתו


ארץ בתוך ארץ מדינה קטנה בתוך מדינה גדולה. מישהו החליט לפני מספר שנים שישראל צריכה גם היא להיכנס למועדון המיני פארקים. רק שלהבדיל, מביקורינו במיני פארקים האחרים הפזורים ברחבי העולם, הפארק הזה הוא שלנו.
איך אמר המשורר טשרניחובסקי? - "האדם אינו אלא תבנית נוף מולדתו". על בסיס מילים אלו, אנו סובבים בארץ ומרגישים תחושת שייכות. לעיתים מקום מסוים מדבר אלינו יותר ולעיתים פחות, אך המסר העיקרי הוא שזה שלנו. שאיכפת לנו ממה שקורה כאן, ממה שקורה למדינה ולחברה, ממה שקורה לארגון שבו אני עובד או בו אני חבר, איכפת לי ממעגל הקרובים אלי ומבני משפחתי, איכפת לי מעצמי.

ומן המקום הזה – הכל כך אינטימי. מן המקום שבו נשקפת בבואתנו במראה, אנו סובבים במקום הקטן, האינטימי והמרוכז הזה, זה שעוד יותר קטן מ"ארצנו הקטנטונת", מסתכלים על "מיני ישראל" ושואלים איש איש לעצמו, את השאלה האחת ממנה נגזר הכל: כיצד אני מתחבר לכל זה? או אז, אנו מתחילים להתמקד באתרים השונים שהאתר מציג בפנינו, בוחרים ובונים בתוכנו את הפאזל של חיינו.
'בגן העדן של ילדות אשר היה פורח, הייתי חלק מהנוף היום אני אורח..." – כמאמר השיר אנו מהלכים בין האתרים של ילדותנו, בחרותנו ובגרותנו, משלימים את זהותנו לכדי פסיפס אישי וכאשר אנו מציגים את עצמנו לפני האחרים, קורה דבר מופלא: ההקשבה וההזדהות של האנשים בארגון שלנו עם סיפורנו האישי, מביאה אותנו לחיבור הרבה יותר עמוק ואינטימי ממה שקרה עד היום, בינינו לבין עמיתינו במקום העבודה.
ומכאן, כל שנותר לנו, זה אחרי שגלשנו יחד איתכם אל "תעודת הזהות המקצועית" של כל אחד ואחד מכם וכולכם יחד כקבוצה, הוא להשתעשע במשחקי ילדות בשטח הפארק, כמו: לחפש את המטמון ואחרים. דרכם אתם לומדים לגלות בעצם מי אתם וכיצד אתם מתפקדים בחיי היומיום. מכאן והלאה, כל שנותר הוא רק להראות לכם כיצד אפשר לחלום ביחד ולבנות את החזון המשותף של הצוות שלכם, הצוות המנצח.

סיומו של יום, אחרי ש"חרשתם" את כל הארץ בפחות מכמה שעות, אתם חוזרים למציאות היומיום ושואלים: "הו כינרת שלי, ההיית או חלמתי חלום?"
אנחנו, צוות הODT במיני ישראל, מאמינים שחלומות נועדו להתגשם. וכמו בשדה החלומות, גם אתם יודעים, שאם תיבנו את מה שאתם צריכים לבנות, האנשים כבר יבואו אליכם מעצמם.
להתראות...סדנאות, הפעלות, הרצאות, גיבוש - אינסייד אאוטסייד
סדנאות לחברות

סדנאות להתפתחות אישית

הפעלות לצוותים ולקבוצות

הרצאות

הרצאות

הרצאות
E-mail: info@insideoutside.co.il כתובתנו: זכרון יעקב ת.ד 2225 מיקוד: 30900, טל: 04-6293926, נייד: 052-8434100
בניה, עיצוב וקידום אתרים לעסקים   תחומי פעילות: עבודת צוות | סדנאות גיבוש | הפעלות | סדנאות | מיומנויות ניהול | סדנאות ניהול | הרצאות | סדנאות מכירה | אנשי מכירות | מפת האתר | אינסייד אאוטסייד בפייסבוק